fbpx

Interjera dizains komerctelpām

Radīsim dizainu, kas palīdz jums pelnīt vairāk, piesaistīt jaunus klientus un likt tiem atgriezties atkal un atkal. Bet ofisā motivēt darbiniekus strādāt cītīgāk un ierasties darbā laikus.

Tad mēs esam tie, kas spēj jums palīdzēt

Vairāk par 200 realizētu dizaina projektu

Strādājam ar labākajiem nozares speciālistiem

Paši izplatām dizaina priekšmetus, mēbeles un aksesuārus

Vienmēr iekļaujamies termiņos

Veicam detalizētus aprēķinus gaismas un citu elementu izvietošanai

Ko mēs piedāvājam?

Izanalizēt mērķa auditoriju, izdomāt stilu un noteikt konceptu

Izstrādāt plānojumu vērstu uz mērķa auditoriju

Izveidot vizualizācijas un piemeklēt materiālus un mēbeles atbilstoši budžetam

Izstrādāt projektu ar visiem rasējumiem un aprēķiniem tā veiksmīgai realizēšanai

Dizaina projekta darbu secība

Lai jūs labāk izprastu projekta izstrādes gaitu, ļaujiet iepazīstināt ar galvenajiem tā izstrādes etapiem.

1.) Tehniskais uzdevums

Kopā ar jums izanalizējam mērķa auditoriju. No personīgās pieredzes darbā ar jūsu mērķa auditoriju, nosakām galvenos dizaina elementus, stilu, krāsu risinājumu. Gala rezultātā tiek izveidots koncepts un telpu prasības, kas tiek iekļautas tehniskajā uzdevumā.

tehniskais uzdevums dizainam
dizaina plānošanas uzdevums

2.) Plānošanas risinājums

Ja jūs esat nekustamo īpašumu attīstītājs, tad mēs izveidosim gatavos plānošanas risinājumus jūsu dzīvokļiem vai telpu platībām, mērķētus uz potenciālo klientu. Tas ļaus vieglāk pārdot vai izīrēt platības.
Restorānu un tirdzniecības platību īpašniekiem izstrādājam plānošanas risinājumu, kas vislabāk piemērots esošai telpu grupai un ļauj sasniegt vēlamo rezultātu.

3.) Skices

Izstrādāsim telpu stilistisko koncepciju. Galvenais uzdevums – tikt skaidrībā ar apjomiem un apvienot dizainu ar tehniskajām prasībā. Noteikt mēbeļu standartus un atstrādāt telpā visus priekšmetus. Skicēs mēs cenšamies atveidot reālos apjomus, lai varētu saprast un redzēt kopainu.

skices dizainam
vizualizācija dizainam

4.) Vizualizācija

Tā ļauj redzēt reālajā izpildījumā visu dizainu. Nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem tas dod papildus materiālus telpu pārdošanai. Vajadzības gadījumā varam izstrādāt 3D ekskursiju pa telpu.

5.) Materiālu un mēbeļu piemeklēšana

Piemeklēsim dizainam atbilstošos materiālus un mēbeles un izveidosim tabulu ar visiem uzskaitījumiem. Mēs personīgi izplatām dizaina aksesuārus un mēbeles. Mūsu katalogos ir vairāk kā 20 000 vienību, no kuriem spējam sakomplektēt patiešām unikālus dizainus.

mēbeļu piemeklēšana
interjera dizaina projekts

6.) Darba projekta sagatavošana

Šajā etapā mēs nodarbojamies ar darba projekta izstrādi un sagatavojam pilno dizaina projektu. Visus rasējumus un aprēķinus, ar kuriem jebkurš profesionāls būvnieks realizēs jūsu projektu dzīvē.

Demontāžas plānu, uzmērīšanas shēmu, mēbeļu izvietošanas plānu, apgaismojuma elementu izvietošanas plānu, rozešu un slēdžu izvietošanas plānu, grīdas plānu, flīžu ieklāšanas plānu, specifikācijas utt.

7.) Objekta komplektēšana

Komplektēšana ieekonomēs jūsu laiku, jo mēs personīgi piemeklēsim un piegādāsim uz objektu visus dizaina priekšmetus, mēbeles un aksesuārus. Vajadzības gadījumā nodrošināsim arī materiālu sagādi.

dizaina ierīkošana

Ko jūs iegūstat gala procesā:

Mēs piedāvājam:

Kas nepieciešams, lai uzsāktu darbu ar mums?

Ja jūs vēlaties aprēķināt projekta cenu, sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā, vai arī aizpildiet pieteikuma formu. Mēs sniegsim bezmaksas konsultāciju un ieteiksim, kas jums jādara tālāk.​

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “privātuma politikai

Scroll to Top