Interjera dizains
dzīvojamām & komerctelpām

Interjera dizains – personīgs un moderns, kas atspoguļo Jūsu stilu un vajadzības. Sadarbībā ar interjera dizaineriem nodrošinām individuālus interjera dizaina risinājumus gan privātpersonām un uzņēmumiem, gan publiskajam sektoram.

LIGHTUP PIEDĀVĀ:

01

Izstrādāsim interjera dizaina idejas konceptu.

02

Piemeklēsim interjera dizaina mēbeles un materiālus.

03

Izveidosim visus nepieciešamos dokumentus, skices un vizualizācijas.

04

Uzņemsimies projekta realizāciju, tādējādi ietaupot Jūsu laiku. 

INTERJERA DIZAINS PRIVĀTPERSONĀM

INTERJERA DIZAINS BIROJAM

INTERJERA DIZAINS PUBLISKĀM TELPĀM

Interjera dizains un tā izstrāde ir process, kurš pielāgojas katrai telpai un mērķa auditorijai. Interjera dizaineris ir cilvēks, kurš Jums palīdzēs šīs divas lietas apvienot, lai Jūsu dzīvesvieta, restorāns vai birojs atpoguļotu Jūsu dzīvesveidu, vīziju un mērķus uz kurieni dodaties vai dzīves posmu, kurā atrodaties.

INTERJERA DIZAINA
PROJEKTA DARBU SECĪBA

Komunikācijā ar Jums, mēs ievācam visu nepieciešamo informāciju, lai sastādītu tehnisko uzdevumu. Veicam objekta mērījumus, lai vēlāk nerakstos lieki materiālu izlietojumi. Tehniskais uzdevums ļauj projektu izstrādāt ātrāk un bez liekām pārbūvēm. Tas ekonomē jūsu laiku projektēšanas stadijā.

Funkcionālā jeb mēbeļu plāna izstrāde ir nākamais posms, uz kura balstās viss interjera dizaina projekts. Tam ir jābūt ērtam, ikdienā lietojamam un Jūsu dzīves stila atspoguļojumam.

Interjera dizina projektā elektrības plānojums tiek veidots uz izstrādāta mēbeļu plānojuma, lai mums būtu skaidri zināms, kuru zonu un kādā veidā mums ir jāizgaismo.

Apdares specifikācijāir iekļauta grīdas klājuma izvēle, sienu toņu pieskaņošana, kā arī flīžu un visu nepieciešamo materiālu daudzumu aprēķināšana.

Šajā posmā izvēlamies un rasējam mēbeles, tai skaitā arī virtuves un iebūvejamos skapjus, ja tas ir nepieciešams. Piemeklējam gaismekļus un izvēlamies aizkarus un  paklājus.

Vizualizācija – atveido interjera projekta galarezultātu attēlā, kurā redzamas iepriekš izdarītās izvēles.

Vizualizācijas izstrādes summa tiek aprēķināta pēc individuālām vajadzībām.

Autoruzraudzība ļauj realizēt projektu tādu, kāds tas bija ieplānots. Projekta dizainers konsultē strādniekus un visus pārējos izpildītājus projekta gaitā, tādā veidā atrisinot daudzus jautājumus un iespējamos sarežģījumus.

Komplektēšana ieekonomēs jūsu laiku, jo mēs personīgi piemeklēsim un piegādāsim uz objektu visus dizaina priekšmetus, mēbeles un aksesuārus. Vajadzības gadījumā nodrošināsim arī materiālu sagādi.

Mēs organizējam visus būvdarbus un ekonomējam Jūsu laiku. Jūs saņemat pilnīgi gatavu projektu un visi iespējamie remonta problēmjautājumi ir mūsu ziņā. Objektā Jums jābūt klāt tikai tā pieņemšanas laikā.

Objektā darbosies mūsu menedžeris, kurš koordinēs projekta gaitu un visus tam nepieciešamos procesus. Tā vietā, lai regulāri apmeklētu objektu, Jūs varēsiet laiku veltīt savām vajadzībām un interesēm.

INTERJERA DIZAINA CENAS UN REALIZĀCIJAS LAIKS

Katra projekta cena tiek aprēķināta individuāli, tiekoties ar pasūtītāju un saprotot viņa vēlmes un vajadzības. To nosaka projektā izmantoto risinājumu sarežģītība, mūsu iesaistīšanās dziļums projektā un darbu apjomi.

Atkarībā no tā, kurā būvniecības stadījā šobrīd atrodaties, Jums ir iespēja izvēlēties, kurš no interjera dizaina izstrādes posmiem Jums ir vajadzīgs. Tādejādi pielāgojot izmaksas savām vajadzībām.

Interjera dizaina konsultācijas

Jums ir iespēja izvēlēties arī tikai interjera dizaina konsultāciju, kuras izmaksas ir 50 € /h , ja Jūsu telpai ir nepieciešami tikai daži uzlabojumi.

MĒS JUMS PIEDĀVĀJAM:

Noteikt un izvirzīt uzdevumu, sastādīt projekta precīzu redzējumu;

Izstrādāt ideju un pilno darba projektu būvniekiem;

Atbrīvot Jūs no pastaigām uz veikaliem un komunikācijas ar darba izpildītājiem;

Uzņemties projekta pilno realizāciju un atbrīvot Jūsu laiku;

Vairāk par 200 realizētu dizaina projektu

Strādājam ar labākajiem nozares speciālistiem

Paši izplatām dizaina priekšmetus, mēbeles un aksesuārus

Vienmēr iekļaujamies termiņos

Veicam detalizētus aprēķinus gaismas un citu elementu izvietošanai

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai

Interjera dizains - realizētie projekti