LightUp - kā tilts starp
klientu, dizaineriem un ražotājiem

Uzņēmumu LightUp esam radījuši, lai būtu uzticams palīgs tiem, kuri ikdienā rada interjerus ar dvēseli.

Dizaineriem, arhitektiem un ikvienam, kas veido interjeru, piedāvājam oriģinālākos un inovatīvākos risinājums. Sniedzam uzticamu un drošu sadarbības plecu – individuālu pieeju, profesionālas konsultācijas un organizējam ātras piegādes.

Mēs mīlam gaismu un ar savu piedāvājumu vēlamies apliecināt,  ka ar kvalitatīvu un pareizi izvēlētu apgaismojumu interjeru var padarīt oriģinālu, niansētu un funkcionālu, tādēļ LightUp ir pieejams modernākais un tehnoloģiski inovatīvākais apgaismojums.

962
962+
veiksmīgi
projekti
8
8
gadi
tirgū
100
100+
pārstāvēti
ražotāji

LightUp attīstības vektors ir –vides radīšana, kur tiek turēts vārds.

LightUp uzņēmuma ideja radās 2015. gadā ar priekšstatu par sadarbības modeli starp klientu un dizaineri “ideālajā pasaulē”.

Mēs no pašiem sākumiem realizējam stratēģiju, kuras galvenās prioritātes ir cieša saikne ar klientu, dizaineriem un ražotājiem.

Vissvarīgāk mums ir nodrošināt veidu, kā visām telpu labiekārtošanā iesaistītajām pusēm maksimāli sadarboties, parūpējoties par lielisku interjera dizainu un klientu vēlmju īstenošanu.

Lielu lomu veltam dažādām darbībām, kas vērstas uz produktivitātes un kvalitātes uzlabošanu, tādējādi nodrošinot teicamu servisu un sniedzot klientiem atgriešanās vērtu pieredzi.

Šobrīd LightUp klientu lokā ir vadošie Latvijas restorāni, bāri un kafejnīcas, kā arī korporatīvās telpas – biroji un citas telpas.

Interjera pērles atrodam starptautiskās izstādēs, LightUp klāstā ir vairāk kā 200 pasaules vadošo ražotāju produkcijas.

Izvēlies Lightup, jo mēs varam palīdzēt:

Tie, kuriem nepieciešams realizēt ideju lidojumu, pie mums atradīs visu nepieciešamo interjera izveidei –  dažāda dizaina un funkcijas mēbeles sabiedriskiem un privātiem objektiem, tostarp dārza un terases mēbeles, kā arī oriģinālus interjera aksesuārus, dekoratīvus akustiskos paneļus u.c.

Labas sadarbības vārdā klientiem  izstrādājam projektu apgaismojuma aprēķina un modelēšanas programmā Biolux, kas  ļauj noteikt telpai nepieciešamā apgaismojuma jaudu, gaismekļu daudzumu un izvēlēties energoefektīvāko risinājumu. Savukārt, projekta 3D vizualizācijā, integrējot interjera elementus, uzskatāmi var redzēt, kā interjera koptēls izskatīsies dzīvē.

01
02
03
04
05

Atrisināt akustikas jautājumu, izmantojot akustiskos paneļus

06

Ērtu mājaslapu ar produkciju un ražotājiem, kā arī 2D/3D sadaļu

07

Nepieciešamības gadījumā piegādi un montāžu

08

Kvalitatīvu sadarbību, pretimnākošu servisu, esam zvana attālumā

REALIZĒTIE PROJEKTI

LightUp nākotnes vīzija

Kā galveno prioritāti turpmākai attīstībai esam izvirzījuši LightUp pozīciju nostabilizēšanu Latvijas tirgū, un kļūšanu par vadošu industrijas spēlētāju Baltijas valstīs. Mūsdienās laiks paliek arvien dārgāks, un klientam jābūt pieejamam visaptverošam un kvalitatīvam servisam vienuviet.  

Galvenā uzņēmuma pamatvērtība ir sadarbība ar uzticamiem ražotājiem un pieredzējušiem dizaineriem!

Lielāko gandarījumu LightUp komanda gūst, redzot  restorānu, biroju, privātmāju interjerus, kurus profesionāļi ir veidojuši sadarbojoties ar mums, jo tajā ir arī mūsu artava.

 

LightUp galvenais uzdevums ir:

“Nevis sniegt Jums to risinājumu, kuru gaidāt, bet radīt daudz estētiskāku un funkcionālāku risinājumu. Mūsu misija ir dot labumu pasūtītājam izvirzīto uzdevumu ietvaros. Mēs neapgalvojam, ka esam ideāli visos apgaismojuma virzienos, bet skaidri paužam savas stiprās un vājās puses."
Ja vēlaties parunāt ar mani, atstājiet savu pieteikumu formā zemāk. Visu to labāko vēlot!”
Ingvars Sutta
LightUp direktors

Atstāj kontaktus
un mēs atbildēsim!

Aicinām uz sadarbību ikvienu, kuram  ir nepieciešams uzticams partneris interjera izveidē. Kopīgiem spēkiem veidosim vidi gaišāku un skaistāku!

Pildas iela 16b, Rīga (Iepriekš zvanīt)​
P. - Pk.: 9:00 - 17:00

seko mums @INSTAGRAM

MŪSU PARTNERI & KLIENTI