Gudrā māja

Gudrās mājas risinājumi ļaus Tev attālināti, no jebkuras pasaules vietas, pārvaldīt savas mājas ierīces ar telefona vai planšetes un interneta starpniecību. Esi bez bažām, jo zini – Tava gudrā māja strādā Tavā labā, lai Tev ļautu ietaupīt izmaksas un piedzīvot vairumu ērtību. Ar mūsu tehnoloģiju palīdzību, Tu vari kontrolēt apgaismojumu, temperatūru, drošības sistēmas un daudz ko citu, vienkārši izmantojot savu viedierīci. Tava dzīve kļūs vienkāršāka un ērtāka, jo Tu vienmēr būsi informēts par mājās notiekošo. Gudrās mājas risinājumi nodrošina arī iespēju pielāgot sistēmas Taviem individuālajiem paradumiem un vēlmēm, lai radītu patiesi personalizētu un komfortablu dzīves vidi. Sazinies ar mums jau šodien un uzzini, kā mūsu gudrās mājas risinājumi var uzlabot Tavu ikdienu un sniegt lielāku drošību un komfortu Tavai mājai.

Gudrās mājas
risinājumi:

01

Sensori un kustību kontrole

02

Kameru pārvaldīšana

03

Apkures kontrole

04

Viedā sadzīves tehnika

05

Ventilācijas kontrole

06

Apgaismojuma kontrole

RESTORĀNIEM,
BĀRIEM

VIESNĪCĀM

Birojiem un
uzņēmumiem

PrivātĀM
telpām

Personalizētu gudrās mājas risinājumu izstrāde un uzstādīšana Tavai drošībai un komfortam!

01

Ērtības un ietaupīts laiks

Gudrās mājas risinājumi ļaus ietaupīt laiku, ko parasti velti, piemēram, apgaismojuma vai apkures kontrolei. Turpmāk māja strādās Tavā labā un pratīs šos un citus procesus kontrolēt pati. Tev vairs nebūs jāuztraucas par to, vai esi atstājis ieslēgtu gaismu vai aizmirsis noregulēt temperatūru pirms došanās prom. Ar gudrās mājas tehnoloģijām, Tu vari automatizēt dažādus ikdienas uzdevumus, piemēram, apgaismojuma ieslēgšanu un izslēgšanu noteiktos laikos, temperatūras regulēšanu atbilstoši laikapstākļiem vai Tavām vēlmēm, kā arī drošības sistēmu aktivizēšanu. Šīs sistēmas apgūs Tavus paradumus un pielāgosies tiem, padarot Tavu ikdienu vēl ērtāku un patīkamāku. Izmantojot gudrās mājas risinājumus, Tu vari izbaudīt lielāku komfortu un mieru, zinot, ka Tava māja rūpējas par Tevi un Taviem tuviniekiem, pat tad, kad neesi mājās.

02

Efektīvāka drošības sistēma

Gudrās mājas sensori ļaus Tev justies drošāk, lai kur Tu būtu. Tavas prombūtnes laikā varēsi saņemt brīdinājumus par neparastām kustībām mājās, par dūmu detektoru aktivizēšanos, kā arī par durvju vai logu atvēršanos. Turklāt, šie sensori spēj nodrošināt arī reāllaika videonovērošanu, ļaujot Tev redzēt, kas notiek mājās, jebkurā laikā. Ja notiek kaut kas aizdomīgs, viedās mājas sistēma nekavējoties informēs Tevi un attiecīgos dienestus, piemēram, apsardzes kompāniju vai ugunsdzēsējus, lai nodrošinātu maksimālu drošību. Ar šiem sensoriem Tu vari ne tikai novērot un kontrolēt savu māju, bet arī veikt nepieciešamās darbības, lai novērstu iespējamos draudus. Viedās mājas risinājumi sniedz Tev mieru un pārliecību, ka Tava māja un ģimene ir drošībā, lai kur Tu atrastos.

03

Centralizēta pārvaldība

Gudrās mājas tehnoloģijas ļaus pārvaldīt visus Tavā mājā notiekošos procesus tikai ar vienas viedierīces starpniecību. Tu vari kontrolēt apgaismojumu, temperatūru, drošības sistēmas, izklaides ierīces un pat virtuves iekārtas, izmantojot vienu vienīgu aplikāciju savā telefonā vai planšetdatorā. Nav svarīgi, kur Tu atrodies – ar vienkāršu pieskārienu ekrānam Tu vari ieslēgt gaismu, pielāgot temperatūru, pārbaudīt vai aizslēgtas durvis!

04

Mazāks elektrības patēriņš

Gudrā māja kontrolē Tavas mājas elektroierīču darbību, tādā veidā paaugstinot Tavas mājas energoefektivitāti. Ieplāno apkures režīmu, kontrolē ūdens, gāzes un elektrības skaitītājus no jebkuras vietas pasaulē. Ar gudrās mājas sistēmām Tu vari precīzi regulēt elektroierīču darbību, lai tās strādātu tikai tad, kad tas ir nepieciešams, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu un izmaksas. Tu vari iestatīt apkures un dzesēšanas režīmus, lai nodrošinātu optimālu temperatūru tikai tajās stundās, kad esi mājās, un samazināt enerģijas patēriņu, kad māja ir tukša. Turklāt, Tu vari attālināti pārraudzīt un pārvaldīt ūdens, gāzes un elektrības skaitītājus, ātri reaģējot uz jebkādām novirzēm vai neparastiem patēriņa modeļiem.

05

Tieši Tev pielāgoti apstākļi

Gudrā māja ļaus nodrošināt mājās tādus apstākļus, kādi ir tīkami un komfortabli tieši Tev. Iestati nepieciešamo apkures režīmu, gaisa mitrumu vai ierīko viedās ventilācijas sistēmas un māja strādās Tavā labā.

Vairāk par 200 realizētu dizaina projektu

Strādājam ar labākajiem nozares speciālistiem

Paši izplatām dizaina priekšmetus, mēbeles un aksesuārus

Vienmēr iekļaujamies termiņos

Veicam detalizētus aprēķinus gaismas un citu elementu izvietošanai

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai