Dzīvoklis Mežparkā

LightUp plašais, tehniski un vizuāli daudzpusīgais preču un pakalpojumu daudzums spēj piepildīt ikkatra klienta vēlmes, pielāgojoties klienta prioritātēm, vajadzībam un gaumes izjūtai.

Tas ir ļoti labi redzams šajā Mežparka dzīvokļa interjera projektā. Sadarbībā ar FineDesign, šim skaistajam Mežparka dzīvoklim, kurā interjera dizains ir vienlaikus saskaņots, bet tik bagātīgi dažāds, LightUp sagādāja visu apgaismojumu.

Krāsu toņu variāciju izspēle – rudzupuķu zilais, kapučīno un šokolādīgi brūnais, krēmkrāsas baltais, askētiski un klasiski melnais, kā arī pasteļtoņu zaļais – ir šī interjera odziņa. Saka, ka laba daudz nevajag, taču šis interjera dizaina izpildījums pierāda, ka tas var būt tā vērts! Apskatot dzīvokļa attēlus, arī dažādo krāsu, izmēru un dizaina apgaismojuma objekti, ko nodrošināja LightUp, ir dažādām telpām, funkcijām un stiliem piemēroti un iederīgi. Tāpēc mēs nerunājam tikai ar vārdiem, bet runājam darbos – sazinieties ar mums, apsolām, ka ikviena vēlmes IR piepildāmas.

Interjera dizaina studijas “Fine Design” vadītāja, dizainere.
Gan privāto, gan sabiedrisko telpu interjers ir dizaina studijas specialitāte.

Citi realizētie projekti

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai