fbpx
PORTFOLIO
PĒDĒJIE PROJEKTI

Birojs Baložos

biroja interjers

Pasūtītājs:

Uzņēmums

Objekts:

Biroja telpas Baložos

Dizainere:

Anastāsija Oskina

Ir skaidrs, ka mūsu darba telpām ir primāri jābūt funkcionālām. Taču sirdis priecē arī ērtas un patīkamas darba telpas.
Biroja telpas Baložos ir gaišas, jo telpas lielumu rotā baltā krāsa. Taču, lai darba laikā cilvēkus nepārņem garlaicība un nebūtu jājūtas vienmuļi, telpu rotā dažādi krāsu elementi – mēbeles, sienas dekori un drēbju pakaramie. Telpā ir daudz logu, arī jumta logi. Un tas ir brīnišķīgi, jo sniedz vairāk dienas gaismas.
Un tomēr. Ikviens zina, ka jau no pirmajām rudens krāsainajām koku lapām līdz pat sniegpulkstenīšu ziedēšanai pavasarī, Latvijā ir diezgan tumšs periods. Tāpēc talkā nāk zinoši un talantīgi cilvēki, kā arī tehnoloģiju spēks. Birojā tika veikti apgaismojuma aprēķini un uzkonstruēts Dialux . Ar Dialux  palīdzību var aprēķināt apgaismojuma daudzumu telpā atkarība no izvēlētajiem lampu modeļiem. 
Savukārt, pa galveno biroja zāli tika salikti LED paneļi ar LED lentām alumīnija profilos. Direktora kabinetā ir speciāla stāvlampa, kura savienojas ar Wi-Fi un, atkarībā no laika prognozes, patstāvīgi rūpējas par attiecīgi nepieciešamo gaismas daudzumu telpā. Lieliski, vai ne? Galu galā, tehnoloģijām ir jākalpo mums un nevis otrādi.
Biroja mēbeļu izvēlē būtiskākais bija to praktiskais pielietojums un komforta koeficients, lai biroja darbiniekiem būtu ērti un patīkami pavadīt laiku pie sava darba galda.
Ja arī Jums ir nepieciešams padoms, ieteikumi un idejas biroja labiekārtošanā, droši sazinieties ar mums! Kopīgiem spēkiem parūpēsimies, lai Jūsu darba vieta būtu funkcionāla un skaista, kā arī ražīgumu un radošumu veicinoša!

Gaismas objekti un lampas – no SLV, Novalux, Esylux, Klus.
Krēsli un galdi no mēbeļu ražotājiem – Signal, Fluffo. 

  • Lighup-latvija- dizaina-konsultācija
  • Scroll to Top