Kest

Kādreiz Cēsu ugunsdzēsēju depo, tagad Kest restorāns. Tajā ir divas zonas – baltā vakariņu zāle  🍽 ️ un melnā viskija zāle 🥃, kurai LightUp sagādāja atpūtas krēslus, žurnālu galdiņus un apgaismojumu! Interjera dizainu iekārtoja Anda Ozoliņa. Klasiska un eleganta vieta skaistajās Cēsīs, kur atvilkt elpu no ikdienas   ✨
Eleganti melnais, konjaka un karameļu brūnais tonis interjerā piešķir askētisku, estētisku un nopietnu – vērā ņemamu – noskaņu. Īpašu noskaņu, kas šo telpu elegenci izceļ no citām, rada apgaismojuma dizains un to rotaļīgums ar ēnām. Galu galā, arī starp nopietnām biznesa vai draugu sarunām, ir nepieciešams kāds rotaļīgs dzīvīguma elements apkārtējā vidē. Tā patiesi ir lieliska vieta nesteidzīgai atpūtai pēc vakariņu nobaudīšanas vai pēc garas darba dienas. Restorāns Kest atrodas Cēsu centrā, līdz ar to šī gastronomijas un interjera dizaina pērle ir labi pieejama un atrodama ikvienam Cēsu viesim un iedzīvotājam. Cēsis ir pilsēta ar senatni mūsdienās, un Kest tur līdzi pilsētas sauklim.
Kā atzīst restorāna Kest vadītājs un šefpavārs “Maltītei Kest ir jābūt patīkamam piedzīvojumam, kura laikā labpatikā piepaceļas uzacis, neatkarīgi no tā vai tiek baudīts, kas klasisks vai arī kas pilnīgi jauns!”. Kāpēc nosaukums Kest? Un kas ir tā laiviņa restorāna logo?
-“Laiva simbolizē senos laikus, kad Gaujas otrā krastā dzīvojošie lībieši Cēsu pusi sauca par “kest”. Tas nozīmēja “tur, viņa pusē”. Kest piesaistīja uzmanību ar rosību, kuru radīja tirgotāji ar laivām, kuras ieveda senajās Cēsīs preces no tuvām un tālām zemēm. Tas bagātināja vietējo izpratni par ārpasauli un radīja jaunu kulturālo pieredzi”.
Arhitekte, dizainere.
Sajūtu un skaista interjera radītāja gan privātiem, gan sabiedriskiem objektiem.
Andas radīto interjeru ikviens var baudīt restorānos “Vairāk saules”, “Kabuki”, “Ogle” un citur.​

Citi realizētie projekti

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai