fbpx
PORTFOLIO
PĒDĒJIE PROJEKTI

Kabuki Blaumaņa ielā

kabuki dizains Blaumaņa ielā

Pasūtītājs:

Uzņēmums

Objekts:

Restorāns “Kabuki” Blaumaņa ielā

Dizainere:

Anda Ozoliņa

Rīgas centrā, Blaumaņa ielā restorānā “Kabuki” atrodams vēl viens interjera dizaineres Andas Ozoliņas meistarstiķis. Skaistums, smalki izplānotas detaļas, stils un mode, kas izpaužas dizaina krēslos, gan aksesuāros, gan apgaismojumā. Ja esi japāņu virtuves cienītājs, tad šis restorāns ar tā brīnišķīgo dizainu noteikti priecēs gan Tavas gastronomiskās, gan estētiskās vēlmes un vērtības.    

Mūsdienīgi – ar rombiņu rakstu rotāti – un ērti krēsli, gaiši ozolkoka  galdi, žalūziju elementi, no aukliņām pītas lampas, izmeklēti augi un gards japāņu ēdiens. Izklausās vilinoši, ne tā? Kad atrodies Rīgas centrā, ir vērts apmeklēt restorānu “Kabuki”, ar savām acīm novērtējot gaumīgo interjera dizainu un restorāna piedāvāto maltīti. Minimālisms un tajā pašā laikā ikviena detaļa saskaņoti rotā restorāna telpas. Arī restorāna galda piederumi visnotaļ iederas mājīgajā interjerā – apskaties un izbaudi pats!

Dizainere Anda Ozoliņa

Anda Ozoliņa

…interjers – tas nav lietu kopums, tas ir emociju un sajūtu apvienojums, tādēļ es cenšos veidot interjeru – siltu, mājīgu un dabisku.
Viss šis rada patīkamas sajūtas un īpašu, nomierinošu auru. Tas ir arī tas, ko cenšos panākt.

  • Lighup-latvija- dizaina-konsultācija
  • Scroll to Top