fbpx
PORTFOLIO
PĒDĒJIE PROJEKTI

Kabuki Spice Home

Kabuki dizains Spice home

Pasūtītājs:

SVP Partneri

Objekts:

Kabuki Spice Home

Dizainere:

Anda Ozoliņa

Tumšas šokolādes toņi, sūnu zaļais, stilīgi krēsli, gaismas instalācijas telpu gaišumam – tieši visu šo minēto interjera dizainere Anda Ozoliņa prasmīgi, gaumīgi un skaisti apvienojusi restorāna “Kabuki” vizuālajā tēlā, kas atrodams tirdzniecības centrā “Spice Home”. Kad esat izstaigājuši mājas labiekārtošanas veikalus, ļaujieties gardai maltītei brīnišķīgā interjerā!

Daudz zaļumu, šokolādes, pelēkā un sūnu toņu apvienojums, lielizmēra un gaismas ķermeņu sniegtais gaišums būs lieliska izvēle gan biznesa pusdienām, gan ģimenes vakariņām vai randiņam. Ikviens atradīs sev tīkamāko vietiņu – augstos, elegantos bāra krēslus, ērtos atpūtas krēslus vai mājīgos dīvāniņus. Auduma vai ādas materiāls – abi labi un abi atrodami “Kabuki” restorānā! Kā jau teicām, interjers ir pielāgots ikkatra gaumei!

Telpu labiekārtošanai tika veikts apgaismojuma aprēķins, un par gaismu spēlēm rūpējas arī spoguļi kā stilīgs dizaina elements.  

Gluži kā redzams attēlos, restorāns nedaudz atgādina rudens dvesmas. Taču kastaņbrūnie toņi nepavisam nav tumši. Drīzāk melanholiski – nopietni, stabili un skaisti. Mēs, latvieši, taču protam sagādāt gaišumu jebkurā vietā un laikā, jebkuros apstākļos. To vareni pierādījusi interjera dizainere Anda Ozoliņa. Aicinām arī Jūs izbaudīt lielisko interjera dizainu un vienlaicīgi palutināt savus punčus ar restorāna “Kabuki” maltīti!

  • Lighup-latvija- dizaina-konsultācija
  • Scroll to Top