fbpx
PORTFOLIO
PĒDĒJIE PROJEKTI

Māja ciematā “Vācu kalni”

Vācu kalni priātmājas dizains

Pasūtītājs:

Privātpersona

Objekts:

Privātmāja ciematā “Vācu kalni”

Dizainere:

Zane Skalberga – ArtExpress

Piedāvājām lielisku iespēju – ieskatīties privātmājas, kas atrodas ciematāVācu kalni”, interjera dizainā. Par privātmājas labiekārtošanu parūpējās interjera dizainere Zane Skalberga (ArtExpress).
Kā jau attēlos redzams, telpas rotā gaišums. Šampanieša, vaniļas, brulē krēma nokrāsas rada patīkami gaišas toņkārtas, kas telpai piešķir elegantu vizuālo tēlu (nu ja, skaistums taču slēpjas vienkāršībā, vai ne?). Tajā pašā laikā, lai privātmājas telpas padarītu krāsainākas un dzīvi tajās košāku, tika izveidotas speciālas auduma lampas. Audumu izvēlējās klienti un gala rezultāts ir gan acij, gan dvēselei ļoti tīkams.
Dizainere Zane Skalberga ļoti profesionāli uzklausīja klientu vēlmes un mākslinieciski to visu realizēja. Izvēlētais audums rotā gan dažādus gaismas ķermeņus, gan žalūzijas. Zaļā un zilā krāsa taču ir dabas pamatā – sūnas, krūmi, koki un meži, strauti, upes, ezeri, jūra un okeāns. Gaišo telpas krāsu paleti tad attiecīgi papildina gaišs tehniskais apgaismojums, iebūvējamie gaismekļi, modernas lampas, dizaina lampas un tirkīzzilā krāsa, ienesot telpā rotaļīgumu un tajā pašā laikā pildot apgaismojuma funkcijas!  Visnotaļ iesakam arī Jums uzdrošināties – ieklausieties sevī, sapņojiet droši un varbūt tieši Zane Skalberga Jūsu vīzijas pārvērtīs brīnumskaistā, praktiskā un iedvesmojošā realitātē!

Gaismas objekti un lampas – no SLV, Arkoslight. 

Zane skalberga foto

Zane Skalberga

Zane Skalberga, interjera dizainere SIA Art Express.

Izstrādājusi interjera dizainu gan privātiem, gan sabiedriskiem objektiem. Tajā skaitā Lattelecom jaunā koncepta veikalus, vīriešu frizētavu Chop Chop, vairāk kā 100 privātos objektus gan Latvijā, gan Maskavā, 7 gadus veidojusi interjerus TV šovā Mājokļa jautājums un Māju sajūta.​

  • Lighup-latvija- dizaina-konsultācija
  • Scroll to Top