Matu pieaudzēšanas salons Mella

Mēs, LightUp, sadarbībā ar dizaineru studiju Istudija konceptuāli un tehniski izveidojām jauno salona MELLA mājvietu. LightUp sarūpēja tehnisko apgaismojumu, prožektorus un gaismas sliežu sistēmas. Salona apgaismojums tiek nodrošināts dažnedažādos stilos, gan ar vienkāršākiem, gan greznākiem un graciozākiem gaismas objektiem. Izmantojām gaismas aprēķinu programmu Dialux, kurā tiek uzzīmēta konkrēta telpa un tajā iemodelēts plānotais apgaismojums, kas palīdz arī veikt precīzu nepieciešamā apgaismojuma daudzumu un citus tehniskus parametrus. Un tad atlika īstenot projekta realizāciju, kas acīmredzami noritēja veiksmīgi!

Kā MELLA.LV salona fotogrāfijās redzams, interjera dizains ir ļoti mūsdienīgs, sievišķīgs un romantisma pilns, taču primārais salonā, protams, ir funkcionalitāte, ne tikai klientiem radītā atmosfēra. Par vizuālo eskētiskumu rūpējas gaišie – baltie un šampanieša – toņi sintēzē ar pelēcīgi-karamelizēta toņa grīdas segumu. Skaistumkopšanas indrustrijā apgaismojumam, gaismas spožumam un leņķiem ir ārkārtīgi svarīga loma darba un labu rezultātu sasniegšanas procesā, tāpēc lepojamies, ka varējām būt daļa no šī interjera dizaina projekta.

Lai dāmām skaisti, patīkami un gaiši!

Citi realizētie projekti

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai