fbpx
PORTFOLIO
PĒDĒJIE PROJEKTI

Privātmāja Salienā

privātmājas dizians saliena

Pasūtītājs:

Art Agency

Objekts:

Privātmāja Salienā

Dizainere:

Anastāsija Oskina

Iepazīstinām Jūs ar košo toņu spēlēm! Interjera dizainere Anastāsija Oskina sniegusi krāsainību privātmājai Salienā. Aveņu rozīgais, tirkīzzilais un meža zaļais – par garlaicību jāsūkstas noteikti nebūs.

Mājas lampas un gaismas slēdži, savukārt, izvēlēti ļoti askētiski un skaisti, saskaņojot tos ar apkārt esošajām krāsām tapetēs, grīdas segumā un mēbelēs. Telpu krāsainās tapetes pašas par sevi ir spilgts un stilīgs interjera dizaina elements, taču tajās esošie rakstiņi piešķir savu “kičīgumu” jeb, kā sak`, rozīnīti. Nu gluži kā sulīgs ķirsītis kūkas virsotnē! Privātmājas dizainā ir dažāda veida gaismas spīdekļi, dažādās formās un katrs ar savu funkcionalitāti. Kāds darbam, kāds atpūtai. Taču viens no būtiskākajiem apgaismojuma mērķiem ir ne tikai dot gaismu tumšajaš diennakts stundās, bet arī telpās radīt siltāku un mājīgāku sajūtu.

Uzdrīkstieties sapņot arī Jūs – izsapņojiet sev tīkamākos toņus, atklājiet savas pat vispādrošākās vēlmes interjera dizainerim un garantējam, ka rezultāts sildīs ne tikai Jūsu ģimenes, bet arī ciemiņu sirdis un priecēs ikviena acis!

Anastāsija Oskina

Anastāsija Oskina

Interjera dizainere, “ART Agency” radošā direktore.
Arodu apguvusi un to izsmalcinājusi ārzemēs – gan šeit Eiropā, gan otrpus okeānam Amerikā.
Tas dizainerei Anastāsijai devis lielisku iespēju redzēt, just un baudīt interjera dizainu dažādās pasaules malās

  • Lighup-latvija- dizaina-konsultācija
  • Scroll to Top