Salaspils Siltums

🛠 💡Brīnišķīga sintēze – saglabājot senatnīgo un implementējot mūsdienīgas nianses Salaspils Siltums ēkā. Sadarbībā ar interjera dizaineri Andu Ozoliņu, LightUp veica apgaismojuma aprēķinu (Dialux programmā), speciāli izgatavoja 5 industriālas lielās lampas un atrada dizainiski labāko un tehniski izdevīgāko risinājumu sliežu sistēmām!
Uzticot mums, pirmkārt, savas vēlmes un vajadzības, nodrošinām visu nepieciešamo saskaņā ar Jūsu gaumes izjūtu un vispārējiem interjera dizaina likumiem. Kā attēlos redzams, gaiši pelēkie toņi ar tirkīzzilo akcentu ļoti veiksmīgi rūpējas par elegantu iespaidu, saglabājot industriālisma – ko pārstāv Salaspils Siltums – auru. Tirkīzzilais ir pat pielavījies melnbaltajām gleznām, lai telpu atsvaidzinātu un padarītu fifīgāku.
Interjera dizaineres Andas Ozoliņas un mūsu, LightUp, darbs šajā projektā uzskatāmi parāda, ka labiekārtojot telpas, vienmēr ir iespējams saglabāt, akcentēt un pat izcelt telpu identitāti.
Arhitekte, dizainere.
Sajūtu un skaista interjera radītāja gan privātiem, gan sabiedriskiem objektiem.
Andas radīto interjeru ikviens var baudīt restorānos “Vairāk saules”, “Kabuki”, “Ogle” un citur.​

Citi realizētie projekti

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai