fbpx
PORTFOLIO
PĒDĒJIE PROJEKTI

Salaspils Siltums

Dizainere:

Anda Ozoliņa

Objekts:

Salaspils Siltums

Pasūtītājs:

Uzņēmums
🛠💡Brīnišķīga sintēze – saglabājot senatnīgo un implementējot mūsdienīgas nianses Salaspils Siltums ēkā. Sadarbībā ar interjera dizaineri Andu Ozoliņu, LightUp veica apgaismojuma aprēķinu (Dialux programmā), speciāli izgatavoja 5 industriālas lielās lampas un atrada dizainiski labāko un tehniski izdevīgāko risinājumu sliežu sistēmām!
Uzticot mums, pirmkārt, savas vēlmes un vajadzības, nodrošinām visu nepieciešamo saskaņā ar Jūsu gaumes izjūtu un vispārējiem interjera dizaina likumiem. Kā attēlos redzams, gaiši pelēkie toņi ar tirkīzzilo akcentu ļoti veiksmīgi rūpējas par elegantu iespaidu, saglabājot industriālisma – ko pārstāv Salaspils Siltums – auru. Tirkīzzilais ir pat pielavījies melnbaltajām gleznām, lai telpu atsvaidzinātu un padarītu fifīgāku.
Interjera dizaineres Andas Ozoliņas un mūsu, LightUp, darbs šajā projektā uzskatāmi parāda, ka labiekārtojot telpas, vienmēr ir iespējams saglabāt, akcentēt un pat izcelt telpu identitāti.
Dizainere Anda Ozoliņa

Anda Ozoliņa

…interjers – tas nav lietu kopums, tas ir emociju un sajūtu apvienojums, tādēļ es cenšos veidot interjeru – siltu, mājīgu un dabisku.
Viss šis rada patīkamas sajūtas un īpašu, nomierinošu auru. Tas ir arī tas, ko cenšos panākt.

Scroll to Top