fbpx
PORTFOLIO
PĒDĒJIE PROJEKTI

Savrupmāja Mārupē

Virtuves dizains

Pasūtītājs:

Privātpersona

Objekts:

Savrupmāja Mārupē

Dizainere:

Zane Skalberga – ArtExpress

Interjera dizainere Zane Skalberga uzbūrusi ārkārtīgi gaišu un mājīgu vidi savrupmājā Mārupē. Krēmkrāsas, piena šokolādes un salātzaļie toņi mājas interjerā – mēbelēs, grīdas segumā, istabu, virtuves un vannasistabas iekārtā sniedz ziemeļnieciskajam latvietim tik ļoti nepieciešamo siltumu un gaišumu.  
Mājas telpas rotā dažādi četrstūru elementi, tai skaitā arī apgaismojuma dekoratīvos slēdžus un lampas. Telpu labiekārtošanā izdevies ne tikai radīt brīnumgaišu un mīlīgu auru, bet arī nodrošināt praktisku funkcionalitāti. Skaistums un elegance slēpjas vienkāršībā, un dizainerei dikti pragmatiski izdevies to pierādīt.
Ticis izmantots LED apgaismojums trepēs, lai ceļš uz un no otrā stāva arī ir tikpat gaišs kā viss mājoklis. Par gaismu rūpējas arī lielizmēra tā saucamie franču logi.
Savukārt, gaismas paneļiem tika izmantotas speciālas koka kastes, dažādas tehniskās iebūves un gaismas slēdži no Obzor.
Skatieties attēlus un baudiet zināšanu un gaumes sintēzes rezultātu!

Gaismas objekti, lampas un slēdži – no SLV, Obzor, AFmaster. 

Zane skalberga foto

Zane Skalberga

Zane Skalberga, interjera dizainere SIA Art Express.

Izstrādājusi interjera dizainu gan privātiem, gan sabiedriskiem objektiem. Tajā skaitā Lattelecom jaunā koncepta veikalus, vīriešu frizētavu Chop Chop, vairāk kā 100 privātos objektus gan Latvijā, gan Maskavā, 7 gadus veidojusi interjerus TV šovā Mājokļa jautājums un Māju sajūta.​

  • Lighup-latvija- dizaina-konsultācija
  • Scroll to Top