Savrupmāja Mārupē

Interjera dizainere Zane Skalberga uzbūrusi ārkārtīgi gaišu un mājīgu vidi savrupmājā Mārupē. Krēmkrāsas, piena šokolādes un salātzaļie toņi mājas interjerā – mēbelēs, grīdas segumā, istabu, virtuves un vannasistabas iekārtā sniedz ziemeļnieciskajam latvietim tik ļoti nepieciešamo siltumu un gaišumu.  
Mājas telpas rotā dažādi četrstūru elementi, tai skaitā arī apgaismojuma dekoratīvos slēdžus un lampas. Telpu labiekārtošanā izdevies ne tikai radīt brīnumgaišu un mīlīgu auru, bet arī nodrošināt praktisku funkcionalitāti. Skaistums un elegance slēpjas vienkāršībā, un dizainerei dikti pragmatiski izdevies to pierādīt.
Ticis izmantots LED apgaismojums trepēs, lai ceļš uz un no otrā stāva arī ir tikpat gaišs kā viss mājoklis. Par gaismu rūpējas arī lielizmēra tā saucamie franču logi.
Savukārt, gaismas paneļiem tika izmantotas speciālas koka kastes, dažādas tehniskās iebūves un gaismas slēdži no Obzor.
Skatieties attēlus un baudiet zināšanu un gaumes sintēzes rezultātu!

Gaismas objekti, lampas un slēdži – no SLV, Obzor, AFmaster. 

Interjera dizainere, SIA “Art Express”.
Zane izstrādājusi interjera dizainu gan privātiem, gan sabiedriskiem objektiem – viesnīcas, restorāni, SPA, frizētavas, “Lattelecom” veikali u.c..
Zanes veidotais interjera dizains rotā vairāk kā 100 privātos objektus.

Citi realizētie projekti

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai