fbpx
PORTFOLIO
PĒDĒJIE PROJEKTI

Silene Resort & SPA

Silene SPA dizains

Dizainere:

Zane Skalberga – ArtExpress

Objekts:

Silene Resort & Spa komplekss Daugavpils rajonā

Pasūtītājs:

Uzņēmums

Mūsu zilo ezeru zemē, Sila ezera nomalē atrodas krāšņs un grezns “Silene Resort & Spa” komplekss. Daba, miers un iedvesmojoši skaista, iekopta vide. Izsmalcinātais telpu interjera dizains, ko veidoja LightUp komanda sadarbībā ar  dizaineri  Zani  Skalbergu, uzrunā daudzus. Gan atpūtniekus, gan jubilārus, gan preciniekus un citus dzīves svinētājus.
Interjera dizains ir ārkārtīgi izsmalcināts, taču nav uzbāzīgs. Ikviena gaumei atrodams piemērotākais – vintage un retro stils vai mūsdienīgāks minimālisma stils. 

Ikviena dizaina detaļa ir izplānota tā, lai viesu nama un SPA apmeklētāji varētu aizmirst ikdienišķās rūpes un raizes. Telpas rotā dažādi aksesuāri, dizaina slēdži, modernas dekoratīvās lampas, iekarināmās lustras LED un mēbeles. 

Brīvdienas Latgalē, pie neskartas dabas, blakus meža iemītniekiem, mierā un klusumā, tajā pašā laikā baudot ekstravaganto un smalko interjera dizainu. Brīnišķīgs kontrasts starp mežonīgumu dabā un mieru, skaistumu interjerā – tieši tā varēt raksturot “Silene Resort & SPA”.

Projekta radīšanā izmantoti gaismas objekti, lampas, lēdži – no SLV, Linea Verdace, Eglo, Zuiver, Obzor. 

Telpu mājīgumu un funkcionalitāti rada mēbeles no ražotājiem – Danform, Kare Design, Zuiver, Signal, Brabaf

Zane skalberga foto

Zane Skalberga

Zane Skalberga, interjera dizainere SIA Art Express.

Izstrādājusi interjera dizainu gan privātiem, gan sabiedriskiem objektiem. Tajā skaitā Lattelecom jaunā koncepta veikalus, vīriešu frizētavu Chop Chop, vairāk kā 100 privātos objektus gan Latvijā, gan Maskavā, 7 gadus veidojusi interjerus TV šovā Mājokļa jautājums un Māju sajūta.​

Scroll to Top