fbpx
PORTFOLIO
PĒDĒJIE PROJEKTI

Table 7 gastrobārs

Pasūtītājs:

Uzņēmums

Objekts:

Table 7 gastrobārs Vecrīgā

Dizainere:

Zane Skalberga – ArtExpress

Senlaicīgs akmens un ar tikpat pieredzi bagātais koks, tumšas nokrāsas, spilgti dekoratīvie akcenti, sveces, retro aksesuāri un vintage stiliņš – tas viss baudāms gastrobārā ‘Table 7’ Vecrīgā.
Pateicoties interjera dizainerei Zanei Skalbergai, gastrobāra radītas dvesmas ievieš sevī un līdz ar to arī mūsos tādu senlaicīguma un mūsdienīguma saskaņotu līdzāspastāvēšanu.
Šajā gadījumā “mazāk ir vairāk “teiciens nebūs atbilstošākais raksturojums, jo telpas labiekārtošanas procesā izmantotas daudzi un dažādi elementi – dizaina ēdamksrēsli, auduma krēsli, un dekoratīvie bāra krēsli, dažādu krāsu iekarināmās  dekoratīvas LED lampas, gan lampas un prožektori.
Māksliniecei Zanei Skalbergai ļoti veiksmīgi izdevies šo dažādību un daudzveidību apkopot modernā interjera dizainā, nezaudējot vēsturisko modes un stila mantojumu.
Kad atrodies mūsu galvasspilsētas sirdī – droši nobaudi gastrobāra vidi un piedāvājumu savām acīm!

Gaismas objekti un lampas – no SLV, Eglo, Fan Europe

Krēsli un galdi – no mēbeļu ražotājiem – Pedrali, Kare design, Zuiver, Dutch Bone

Zane skalberga foto

Zane Skalberga

Zane Skalberga, interjera dizainere SIA Art Express.

Izstrādājusi interjera dizainu gan privātiem, gan sabiedriskiem objektiem. Tajā skaitā Lattelecom jaunā koncepta veikalus, vīriešu frizētavu Chop Chop, vairāk kā 100 privātos objektus gan Latvijā, gan Maskavā, 7 gadus veidojusi interjerus TV šovā Mājokļa jautājums un Māju sajūta.​

  • Lighup-latvija- dizaina-konsultācija
  • Scroll to Top