fbpx
PORTFOLIO
PĒDĒJIE PROJEKTI

Two More Beers Vecrīgā & terase

Pasūtītājs:

Uzņēmums

Objekts:

Two More Beers Vecrīgā & terase

Dizainere:

Anda Ozoliņa

Vēl vienu? Varbūt uzreiz divus?
Restorāns Two More Beers atrodas Vecrīgas sirdī (Kalēju ielā). Restorāns piedāvā ne tikai izcilu ēdienu, plašu alus izvēli un vietu īstām sarunām. Two More Beers rūp apmeklētāju labizjūta ne tikai gastronomiskā izpildījumā – restorānā ir izveidota arī ļoti gaumīga, patīkama atmosfēra – interjera dizains ir īpaši pārdomāts, saskaņots un priecēs jebkuru apmeklētāju. Restorāna iekštelpas rotā riekstu un karameļu toņu sintēze – bēšs, brūns, arī pelēks. Un īpašu odziņu piešķir dažas košākas – pīlādžkrāsas – mēbeles. Mēbeļu iekārtojums var uzrunāt jebkuru – ja priekšroka tiek dota mīkstajām mēbelēm, sēdēšanai pie galda vai pie bāra – to visu piedāva Two More Beers. Pie tam, restorānam ir arī terase ar unikālu skatu uz Rīgas vecpilsētas namiem un Pēterbaznīcas torni.

LightUp restorānam piegādāja krēslus, galdu kājas un bāra krēslus. Two More Beers terasei LightUp sagādāja galdus, krēslus, apgaismojumu un puķupodus.

Aicinām nobaudīt gastronomiskos un estētiskos priekus pašā Vecrīgas sirdī!

Interjera dizains – Anda Ozoliņa, foto – Emīls Ozoliņš.

Dizainere Anda Ozoliņa

Anda Ozoliņa

…interjers – tas nav lietu kopums, tas ir emociju un sajūtu apvienojums, tādēļ es cenšos veidot interjeru – siltu, mājīgu un dabisku.
Viss šis rada patīkamas sajūtas un īpašu, nomierinošu auru. Tas ir arī tas, ko cenšos panākt.

  • Lighup-latvija- dizaina-konsultācija
  • Scroll to Top