fbpx
PORTFOLIO
PĒDĒJIE PROJEKTI

Vairāk saules Alfā

Pasūtītājs:

Uzņēmums

Objekts:

Vairāk saules Alfā

Dizainere:

Anda Ozoliņa

Par restorāna mājīgo un gaumīgo dizainu rūpējās interjera dizainere Anda Ozoliņa. LightUp bija daļa no interjera izveides komandas. LightUp komandas uzticētais uzdevums bija sagādāt daļu no krēsliem- auduma krēslus, ādas krēslus, kā arī apgaismojuma objektus- tehnisko apgaismojumu un sienas lapmpas. Sintēzē ar restorāna nosaukumu “Vairāk Saules”, LightUp interjeram piešķīra gaišu, patiešām saulainu apgaismojumu, ar LOFTLIGHT betona lampu palīdzību, kas bija izgatavotas pēc speciāla pasūtījuma un rada īpaši siltu atmosfēru. Kā redzams attēlos, interjera dizains ietver sevī karamelīgus pasteļtoņus ar tumšāku krāsu un kokmateriālu akcentiem. Un, protams, kas gan ir telpa bez dzīvības – istabas augu zaļās nokrāsas lieliski saskan ar restorāna kopējo imidžu. LightUp sadarbībā ar mēbeļu salonu Lago Stone & Furniture restorāna apmeklētajiem ir nodrošinājis krēslus dažādu gaumju piepildījumam – ērti klubkrēsli, mīksti un komfortabli dīvāni, kā arī bāra krēsli.

Tur, kur ir saule un gaisma, ir prieks! Izbaudiet skaisto vidi un lielisko gastronomiju, svinot kādu īpašu dzīves notikumu vai gluži vienkārši ikdienu. Svinēsim kopā!

Dizainere Anda Ozoliņa

Anda Ozoliņa

…interjers – tas nav lietu kopums, tas ir emociju un sajūtu apvienojums, tādēļ es cenšos veidot interjeru – siltu, mājīgu un dabisku.
Viss šis rada patīkamas sajūtas un īpašu, nomierinošu auru. Tas ir arī tas, ko cenšos panākt.

  • Lighup-latvija- dizaina-konsultācija
  • Scroll to Top