ANDREU WORLD

Andreu World ir eksperti krēslu un galdu ražošanā: “Mēs strādājam, lai radītu inovatīvus un ilgtspējīgus dizainus sadarbībā ar labākajiem dizaineriem, ar apņemšanos radīt pozitīvu ietekmi uz planētu.”

Uzņēmuma mērķis ir radīt lieliskus dizainus, lai sniegtu iedvesmu arhitektiem un interjera dizaineriem visā pasaulē. Vēlamies kļūt par pasaules līderiem krēslu un galdu ražošanas jomā, lai dotu cilvēkiem iespēju piekopt ilgtspējīgu un veselīgu dzīvesveidu.

Mūsu mēbeļu pamatmateriāls ir koks, kas ir ne tikai unikāls, silts un cildens materiāls, bet raksturo arī attieksmi pret darbu un attiecības ar apkārtējo pasauli. Attīstības laikā esam centušies mēbeļu dizainos uzturēt siltumu, kas nāk no darba ar kokmateriālu, neatkarīgi no izvēlētā materiāla un apstrādes tehnoloģijām. Vairāk nekā 65 gadus esam attīstījušies un pielāgojušies mūsdienu tirgum, lai piedāvātu praktiskus un estētiskus risinājumus, pēc kā alkst cilvēki visā pasaulē.

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai