DEDON

DEDON dzimis no revolucionāras idejas – radīt šķiedru, kas būtu patīkama pieskārienam, taču pietiekami kvalitatīva, lai izturētu pat visnegaidītākos laikapstākļus. DEDON meklēja māksliniekus, kas būtu pietiekami prasmīgi, lai šo šķiedru varētu ietīt āra mēbelēs. Šos māksliniekus mēs atradām Filipīnu salā Cebu, kas tagad ir mūsu otrās mājas.

DEDON leģendārā šķiedra radīta īpaši apstrādāta, lai būtu patīkama pieskārienam un izturīga pret nelabvēlīgākajiem laikapstākļiem. Tās pamatā ir revolucionāra izgudrojuma rezultāts un īpaši rūpīgas apstrādes rezultāts, lai izveidotu izturīgas un estētiski izsmalcinātas āra mēbeles.

Vairāk nekā 30 gadus DEDON ir veiksmīgi attīstījis projektus dažādā veidā un lielumā ar nozīmīgu nozares dalībnieku līdzdalību. Ceļojot mēs esam attīstījuši īpašu izpratni par mūsu līgumpartneru vajadzībām. Pieredze. Daudzpusība. Laicīgums.

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai