JOHANSON

1953. gadā Börje Johanson prātā ienāca ideja šūt spilvenus un realizēt uzņēmumu Johanson Design. Gadu gaitā, koncentrējoties uz skandināvu dizainu pamatvērtībām un izcilu mēbeļu amatniecību, mēs esam sasnieguši starptautisku auditoriju. Publiskās telpas visā pasaulē ir mūsu darba jomas pamatā.

Johanson Design piedāvātās kolekcijas veido sadarbībā ar dažādiem Eiropas priekšgalā esošajiem mēbeļu dizaineriem. Viņu idejas, kombinētas ar mūsu roku darba tradīcijām no Smolandē, piešķir produktiem īpašu stilu un sajūtu. Praktiski visa mūsu ražošana notiek modernajās ražotnēs Markarydā. Tā rezultātā mums ir pilnīga kontrole pār mēbeļu karkasu ražošanu, griešanu, šūšanu, polsterēšanu, montāžu un metāla apstrādi. Mēs piedāvājam arī plašu audumu dizainu izvēli un 405 dažādas RAL krāsas mūsu mēbeļu metāla detaļām. Kopā tas sniedz mūsu klientiem plašu izvēles brīvību, ātru piegādes laiku un, visbeidzot, augstu kvalitāti.

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai