LD SEATING

“LD Seating” krēslu produkcijas kvalitātes pamatā ir šūšanas un tapsēšanas darbnīca. Neskatoties uz to, ka daudzās rūpnieciskajās nozarēs ražošanas automatizācija ir kļuvusi par normu, mēs joprojām ticam cilvēka roku darba kvalitātes spējām. Lai gan mēbeļu dizains ir minimālistisks, to tapsējums un apšuvums prasa ievērojamu daudzumu mikroskopisko kustību, lai katra detaļa savā starpā perfekti savienotos. Tieši tādēļ mēs nespējam iztikt bez mūsu šuvēju un tapsētāju rūpīgā un precīzā roku darba.

Jūs varat pielāgot katru mūsu produkciju savām konkrētajām vajadzībām. Vai nu tas ir vizuālais aspekts (krāsa un tapsējuma materiāli), vai funkcionalitāte aspekti (roku atbalsts, galvas vai muguras atbalsts), ir plašs skaits iespēju, no kurām izvēlēties. Šādi konstruēti krēsli un dīvāni ideāli iederēsies jūsu plānotajā interjera konceptā, un tajā pašā laikā jūs iegūsiet tādas mēbeles, kādas neatradīsiet nekur citur.

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai