NOECHO

NoEcho ir jauns projekts un pilnīgi jauns skaņas dimensijas piedāvājums interjeriem. Mēs uzskatām, ka patīkama akustika un skaista apkārtne, ir labākā vide darbam un atpūtai. Radām akustiskus filca paneļus komerciālajai nozarei. Mūsu ugunsdrošie produkti izceļas ar dizainu, noturību, kā arī izcilām akustikas īpašībām, ko apstiprina sertifikāti un testu rezultāti.

Paneļi ir vienkāršas formas un lieliski izskatās lielās telpās, tādēļ mēs koncentrējamies uz mūsdienīgiem akustiskiem paneļiem. Sešas unikālas produktu līnijas, ģeometriski raksti, divi paneļu biezumi un 36 krāsu paleti nodrošina praktiski neierobežotas iestatīšanas iespējas. Jūs varēsiet tos saskaņot ar organizācijas raksturu, lietotāju vajadzībām vai emocijām un iespaidiem, kādus vēlaties izsaukt.

Akustiskie paneļi tiek ražoti netālu no Varšavas no PET filca, kas izgatavots no 50% pēcpotēšanas PET plastmasas (poliestera), no kuras puse nāk no vienreizlietojamo pudeļu iepakojumiem.

APRĒĶINĀT PROJEKTA CENU

UZZINI CENU, AIZPILDOT FORMU

Mēs izmantosim jūsu datus komunikācijai ar jums. Tie netiks nodoti trešajām personām. Aizpildot formu jūs piekrītat “Privātuma politikai