Atpakaļ uz jaunumu sadaļu

Olivet_terases_mēbeles_BRAFAB

Āra, terases un vasaras dārza mēbeles

Satura rādītājs

Kā iekārtot terasi vai balkonu?

Nekur nav tik labi kā mājās – neapšaubāmi. Un varbūt Tu esi viens no īpaši laimīgajiem ar savu balkonu vai terasi, savu iekārtoto dārziņu, vasaras vai dārza māju – tad mājvieta top par vēl plašāku jēdzienu. Vairāk, ko kopt, izdaiļot un baudīt gan siltajās rudens un pavasara dienās, gan gada plaukumā – vasarā!

Atrodi savas terases vai dārza mēbeles.

LightUp internetveikalā atradīsiet dažādu veidu un materiālu āra, terases, vasaras terases un dārza mēbeles. Mēbeles piegādā pasaules slavenie ražotāji- BRAFAB un GRATTONI.
Krēsli, atpūtas krēsli, dīvāni, sauļošanās krēsli, saliekamie un citi krēsli – izvēlieties savai gaumei un savam interjeram visatbilstošāko un baudiet savu ikrīta kafijas tasi vai vasaras auksto zupu tuvo un mīļo lokā ar īpašu glanci un ērtību!

Vasaras_atpūtas _krēsls_āra_mēbeles_terases_mēbeles_dārza_mebeles_koka_mebelesBRAFAB

Tāpat āra nodarbēm, hobijiem, svinībām vai gluži vienkārši foršai “pasēdēšanai” draugu vai ģimenes lokā noderēs galdi – kafijas galdiņi, pusdienu vai vakariņu galdi, āra virtuve un žurnālu galdiņi.

Ara_mēbeles_vasaras_mēbeles_terases_mebeles_darza_mebeles_pītas_mebeles_kafijas-_galds_BRAFAB_mebeles_interneta

Paliec mājās un pavadi laiku uz terases.

Iespējams, ka terases mēbeles asociējas ar specifiska dizaina un izskata piedāvājumu. Mēs, LightUp komanda, iestājamies par dažādību un daudzveidību – askētisks vai dikti krāšņs interjera dizains, metāla vai koka materiāls, ar integrētu audumu vai spilveniem – jebkurš atrod sev tīkamāko. Un tad pavadītais laiks savā mājas terasē, uz balkona, dārzā vai vasaras mājiņā partop arī vizuāli idillisks un pagādāts ir ne tikai par komfortu, bet arī estētiku, ko atzinīgi novērtēs jebkurš no mājiniekiem vai ciemiņiem.

LightUp iedrošina meklēt un atrast sev patīkamus un iepriecinošus risinājumus šajos laikos, ko sagādājis 2020.gada iesākums. Kad pasaule un ceļošanas prieki ir ierobežoti, aicinām savu apkārtējo vidi sagatavot kārtējai lieliskai vasarai, neskatoties ne uz ko. Radi skaistumu savā vasarnīcā, dārzā, terasē vai uz balkona – iekārto tur brīnišķīgu, pašmāju-kūrorta cienīgu dizainu!

LightUp vasaras terases mēbeles un apgaismojums palīdzēs oāzes sajūtu un auru izveidot Jūsu pašu mājoklī. Atceries, ka “zeme laimīgā”, kā izrādās, ir tepat – mājās.
Šajos laikos viss tik tiešām ir mūsu rokās – ņem talkā savu radošumu, gaumes izjūtu un plānošanas prasmes un izveido savu sapņu vidi ap sevi, lai šie izaicinošie laiki paiet savu vistuvāko kompānijā un brīnišķā, pievilcīgā ainavā sev apkārt!

Plašāks terases mēbeļu piedāvājums šeit: https://lightup.lv/produkta-kategorija/terasesmebeles/

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn