Atpakaļ uz jaunumu sadaļu

Kā izveleties interjera dizaineri

Vērtīgi padomi laba interjera dizainera izvēlei

Satura rādītājs

Faktori, kas jāņem vērā, izvēloties interjera dizaineri.

Sāksim ar vienkāršāko! Pārbaudīsim sertificēto dizaineru sarakstus, kurus var atrast Latvijas dizaineru savienībā .Nākamais solis ir draugu, radu un paziņu ieteikumi. Kurš gan nav izmantojis Facebook, lai pajautātu saviem draugiem un paziņām padomu vai informāciju, kuras pašam nav. Tālāk noteikti ir vērts arī izmantot Google meklētāju un citus sociālos tīklus. Tāpat labs meklējuma avots varētu būt mājas/dizaina un modes žurnāli. Kā labs piemērs ir žurnāls Deko. Nedrīkst arī aizmirst par vēršanos pie profesionāļiem.Teiksim, pie mums. Pirms tam noteikti kārtīgi vajadzētu izpētīt mūsu dizaineru darbus un profilus. Saka jau, ka mūs dzīve saved kopā ar īstajiem cilvēkiem – ar tiem, ar kuriem būs “pa ceļam” un ar tiem, no kā gūsim dzīves mācību. Jebkurā gadījumā ir vairākas vērā ņemamas lietas pirms apsvērt un izvēlēties profesionāli, kam uzticēt mūsu telpu labiekārtošanu.

Pirmais un, iespējams, grūtākais uzdevums ir saprast pašam savas vēlmes – kādu es vēlos redzēt savu mājokli vai darba telpas?

Jauktais Stils Dizainā

  • Kādā stilā tiks ieturēts telpu dizains?
  • Kādus priekšmetus tajā man noteikti vajag?
  • No kā es gribētu izvairīties?
  • Kādas funkcijas telpai ir jāpilda?
  • Kas ir pats svarīgākais elements telpas labiekārtošanas procesā?

Taču panikai pamata nav!

Arī, ja nezini atbildi uz nevienu no iepriekš minētajiem jautājumiem – ieelpo. Labs interjera dizainers palīdzēs tikt pie visām atbildēm. Un kaunu metam pie malas.

 

Visas vēlmes, kā arī tas, ko pavisam noteikti nevēlamies, ir jāatklāj jau pirmajās sarunās.

Veiksmīgas sadarbības un abpusēji iepriecinoša rezultāta panākumu atslēga ir komunikācija!

skandināvu stils interjerā | LightUp
Skandināvu stils interjerā

Izvērtē savas budžeta iespējas un telpas dizaina spektru – ko un cik lielā mērā vēlies atvēlēt istabas vai biroja iekārtošanai? Tev ir visas tiesības potenciālajam dizainerim pajautāt savu profesionālo spēju apliecinošu sertifikātu. Gluži tāpat kā tiesības izvēlēties tieši sev vispiemērotāko, uzticamāko interjera dizaineri – ir vērts satikties ar vairākiem un uzklausīt viņu idejas, ieteikumus un tādējādi izvērtēt iespējamo vai neiespējamo sadarbību. Nekautrējies izzināt interjera dizainera iepriekš sasniegto, palūgt savu darbu attēlojumu un tamlīdzīgi. Noteikti vienojieties par izpildes termiņiem, kopīgi pārrunājot potenciālos pirkumus un veicamos darbus.Lai Tava sirds ir mierīga, paļaujies uz intuīciju, droši noskaidro visus sev interesējošos jautājumus, izsaki visus “par” un “pret” attiecībā uz sava mājokļa vai darba vietas interjera dizainu.Labs interjera dizainers noteikti pratīs sevi labi prezentēt, radīs uzticības sajūtu, uzklausīs Tavas vēlmes un idejas, kā arī šaubas.

minimālisms interjerā| LightUp | Blogs
Minimālisms interjerā

Labs dizainers palīdzēs Tev labāk izprast savu gaumi, vedinās uz īstā – Tev vispiemērotākā – rezultāta vīziju, ieviesīs pārliecību par veicamajiem darbiem, tajā pašā laikā cienot Tavas vēlmes un prasības.
Izcils interjera dizainers noteikti neuzspiedīs savu viedokli un idejas (atšķirībā no sliktā). Tā vietā dalīsies pieredzē, savā skatījumā un mēģinās kopīgiem spēkiem izveidot perfekto plānu telpas labiekārtošanai.
Labs profesionālis ir tālredzīgs un var paredzēt arī iespējamos misēkļus, kļūdas, pārspīlējumus un citas ķibeles.

Facebook
Twitter
LinkedIn